Novinky

Dynamic

DaaS

Naša spoločnosť vám ponúka kancelárske zariadenia ako sú monitor, tablet, telefón, tlačiareň či reklamné panely ako službu, ktoré spĺňia požiadavky pre prácu 8 a viac hodín denne. Zakupením tejto služby od nás získate za mesačný poplatok profesionálne zariadenie, ktoré v prípade poruchy zameníme za nové po dobu servisu toho vášho priamo u vás doma alebo v práci, poradíme správne nastavenie alebo zrecyklujeme staré zariadenie za vás. Po uplinutí doby prenájmu môžete zariadnie odkúpiť alebo pokračovať s novým modelom. Kontaktujte nás pre individuálnu ponuku šitú pre vašse potreby.
Prečo DaaS ?

Dynamic

WaaS

Naša spoločnosť vám ponúka set kancelárskeho vybavania od ergonimickej stoličky, stola, vhodného osvetlenia až po vykonný laptop, tablet či mobilný telefón. Pomúkame Vám spoľahlivé komponenty, ktoré zefektivnia vašu prácu a sú šetrne k vášmu zdraviu ako službu za mesačný poplatok. K službe si je možné doobjednať kompletný návrh a dizajn vášho procovného prietoru alebo celej kancelárie, ktorý zapadne presne do vášho prostredia. Použité komponenty sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia a stabilnou prevádzkou. V prípade nečakaného problému Vám bezplatne zapožičiame náhradny kancelársky komponent po dobu opravy aby ste vy mohli nerušene pokračovať vo svojej práci. Naši odborníci vám poradia zariadenia, ktoré hravo splnia vaše požiadavky a ich stabilita je dlhodobo overená.
Prečo WaaS ?

Dynamic

School

Chcete zaujať svojích študentov novým krúžkom, či využívať najnovšie technológie pri výučbe ale váš rozpočet to nedovolí ? Budte dynamicky a niečim vynimočný. Naša spoločnosť vám ponúka školské pomôcky v programe DaaS. Zaobstarajte si technologické pomôcky na dobu trvania krúžku alebo špecifickej témy výučby. Zakupením tejto služby od nás získate za mesačný poplatok učebné pomôcky, ktoré zaujmu vaších študentov a vytvoria im dokonalé prostredie pre ich vzdelávanie. Kontaktujte nás pre individuálnu ponuku šitú pre vaše učebné ciele.

Dynamic

Hospital

Naša spoločnosť vám ponúka kvalitné meracie a dezifenkčné pomôcky, ktoré je potrebné využivať v týchto dňoch. Pomúkame Vám spoľahlivé meracie zariadenia, ktoré zefektivnia vašu prácu ako službu za mesačný poplatok. V prípade nečakaného problému Vám bezplatne zapožičiame náhradny komponent po dobu opravy aby ste vy mohli nerušene pokračovať vo svojej práci. Naši odborníci vám poradia zariadenia, ktoré sú presné a hravo splnia vaše požiadavky. Kontaktujte nás pre individuálnu ponuku.

Dynamic

Green

Ponúkame vám cenovo najvýhodnejšie riešenie DaaS vhodné pre jednotlivcov do firemnej alebo domácej kancelárie či ambulancie. Dávame veciam druhú šancu ! Zakupením tejto "zelenej" služby od nás získate profesionálne repasované zariadenie s minimom známok použivania za mesačný poplatok. Kontaktujte nás pre vašu ponuku šitú pre vaše individualne ciele.