IT vybavenie

Užitočný

Softvér

Nevyznáte sa v licencovaní softvérových riešení od množstva firiem ? Neviete čo presne potrebujete pre vaše podnikanie ? Platíte za niečo, čo vôbec nepoužívate ? Oslovte náš skúsený tím IT expertov, ktorí vám vyberú overené a stabilné softvérové vybavenie ušité pre vaše potreby. Ponúkame Vám predaj a poradestvo v oblasti výberu a licencovania kancelárskeho softvéru.

<

Spoľahlivý

Hardvér

Máte už dosť míňania peňazí za laptop, tlačiareň, tablet alebo sieťové komponenty, ktoré sú nespoľahlivé ? Naši odborníci vám poradia zariadenia, ktoré hravo splnia vaše požiadavky a ich stabilita je dlhodobo overená. Ponúkame Vám predaj, prenájom a poradestvo v oblasti výberu kancelárskej techniky.

Riešenia

DaaS & WaaS

Chcete dopriať vám a vaším zamestnancom neustále moderné technológie, nové spoľahlivé zariadenia, ktoré zvýšia efektívnosť vašej práce a umožnia vám flexibilitu pracovať nech ste kdekoľvek ? Nemínajte množstvo penazí za kancelársky harwér a software, ktorý rýchlo starne a jeho hodnota neustále klesá. Ponúkame vám unikátne riešenie "Pay as you GO" s názvom DaaS a WaaS. Prostredníctvom služieb DaaS (Device-as-a-Service) a WaaS (Workplace-as-a-Service) získate za mesačný poplatok stále nové kacelárske vybavenie, ktoré v prípade poruchy bezplatne vyzdvihneme a zameníme za nové aby ste vy mohli ďalej nerušene pokracovať vo svojej práci. Samozrejmosťou je že služba DaaS a WaaS obsahuje aj množstvo užitočných služieb, ktoré Vam ušetria vás čas a náklady. Služba je vhodná či už pre firmy alebo koncových uživatelov pracujúcich z domu. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na info@dynamicoffice.sk alebo telefonicky.